הגדלת פין – שיטות ומידע – ד"ר לוי אברהם

יותר ויותר גברים, פונים אלי בהתעניינות לגבי הגדלה ועיבוי הפין.

כיום, עדיין אין כמות גברים זהה, המבקשת הגדלת פין, ביחס לכמות הנשים המבקשות הגדלת חזה, אך מבחינה פילוסופית מה ההבדל? לדעתי האישית, אם מישהו באמת רואה הבדל בין השניים, ההבדל נובע משוביניזם טהור.

מדוע אישה המבקשת הגדלת חזה יכולה לעבור את הפרוצדורה מבלי שיורמו גבות, ואילו גבר המבקש הגדלת פין נתפס כמשהו אחר?

שאלה נוספת היא האם האורך או הרוחב של הפין חשובים יותר? ככל הנראה הרוחב היא התשובה. אורך הפין הממוצע בזקפה הינו 13.5 ס"מ. היקף הפין הממוצע הוא 9 ס"מ. אורך הנרתיק הנשי הוא 9 ס"מ. לפיכך גם פין של 9 ס"מ יגיע לקצה הנרתיק הנשי. תחושת הלחץ שהפין יוצר על דפנות הנרתיק, חשובה יותר באורגזמה הנשית (לחץ על נקודת ה-g המפורסמת).

עיבוי הפין שאני מבצע, מתבצע בשתי דרכים עיקריות, לכל אחת יתרונות וחסרונות:

לוי אברהם עיבוי פין

  1. עיבוי בחומצה היאלורונית – חומצה היאלורונית היא חומר הנמצא באופן טבעי בגופנו. החומר מופק בהנדסה גנטית ומוזרק לעור. מוטב לציין כי החומצה ההיאלורונית מוזרקת למיליוני אנשים בשנה, בעיקר לפנים. מדובר בחומר מילויי עם מקדם בטיחות גבוה. עם מיעוט יחסי של תופעות לוואי. לא תועדה מעולם אלרגיה לחומר. החומר נוזלי ולפיכך לא נוצרות גבשושיות. כמו כן קיים חומר סותר, שמעלים את החומר מספר שעות לאחר הזרקתו. החיסרון העיקרי בחומצה היאלורונית המוזרקת לפין, היא נדידת החומר אם מקימים יחסי מין מוקדם (ההמלצה היא שישה שבועות ללא יחסי מין), כאבים, בצקת. עד כה פעם אחת בלבד יצא לי לראות זיהום כתוצאה מההזרקה, אשר טופלה בהיאלורונידאז, אנטיביטיוקה וניקוז. בנוסף, החומצה מתכלה במשך שנתיים. לאחר שנה יש לבצע זריקה נוספת לתחזוק. ראוי לציין כי גם בתום חלוף שנתיים ללא טיפול נוסף, עדיין הפין יהיה מעט גדול יותר מהפין הראשוני. זאת עקב היווצרות רקמה משנית להזרקה.
  1. הזרקת שומן עצמוני לפין – ניתן לשאוב שומן מהבטן התחתונה / מותניים / סביב הפין ולהזריקם לפין. החיסרון העיקרי של שיטה זו היא גם כן התגבשות השומן לגבשושיות, ספיגה בלתי אחידה, הזרקת יתר, ספיגה מלאה, הצטלקות הגורמת לפין לסטות הצידה. היתרון העיקרי של שיטה זו היא העובדה כי השומן שנקלט נקלט לצמיתות. ואין צורך בתחזוקים וכדומה.

מעניינים לקבל מידע נוסף אודות הגדלת ועיבוי הפין? צרו קשר עם ד"ר לוי אברהם בטלפון: 03-5362805