תאריך פרסום:
תחת הקטגוריה:
Permalink

לידיעת ציבור המשקיעים – חברת MSN נדל"ן

ברחוב מרכזי בלב תל אביב (מגדל אלקטרה ברח' יגאל אלון) ממוקמים משרדיה של חברת נדל"ן שמאופיינת בעיקר בהיותה חברת בוטיק להשקעות נדל"ן. שמה של החברה הוא MSN ייזום ושיווק נדל"ן. החברה מנוהלת על ידי צוות יועצי נדל"ן ותיקים כשבראשם עומד הבעלים גיל מולכו עם קרוב לשני עשורים של עיסוק בתחום ההשקעות בנכסים מניבים.נדל"ן השקעות

בין הפרויקטים האחרונים של MSN נדל"ן ניתן למצוא את 456 – נדל"ן מסחרי להשקעה באם המושבות, הלא היא העיר פתח תקווה. חוות דעת מעולות התקבלו על MSN נדל"ן ו-456, וזאת על אף שמדובר בפעם הראשונה שמשווקת החברה פרויקט נדל"ן מסחרי. עוד פרויקט שקיבל ביקורות מצוינות הוא מתחם יוניברסיטי בעפולה שנבנה בכדי להקל על מצוקת הדירות הקטנות בעיר, ממנה סבלו סטודנטים שלומדים בסביבתה. פרויקט נוסף, טיפה ישן יותר הוא Quatro בעיר רמלה עליו תוכל לקרוא עוד כאן.

עוד איש מרכזי בחברה הוא רן צדיקריו, האיש שמנהל את החברה בשותפות עם גיל מולכו, הבעלים, התראיין לא מזמן לעיתון גלובס וסיפר מדוע לדעתו מחירי הדירות לא צפויים לרדת בקרוב. צדיקריו עובד בחברת MSN נדלן מיום היווסדה ונחשב לעילוי בכל הנוגע לזיהוי הזדמנויות השקעה אטרקטיביות.

ברחבי האינטרנט נכתבו עם השנים הרבה המלצות, חוות דעת וביקורות חיוביות על MSN נדל"ן. החברה מנסה לקחת צעד אחד קדימה את תהליך ההשקעה בנדל"ן ונכסים מניבים ובכך להקל על משקיעים שחוששים מכך.

השקעה בנדל"ן ישראלי הפכה בשנים האחרונות לדרך הטובה והבטוחה ביותר לעשיית תשואה גבוהה על הכסף, אך חשוב להשקיע בחוכמה ולדעת לוותר על השקעה שמריחה לא טוב כשצריך.

מגדל אלקטרה ת"א MSN נדלן   חברת MSN ייזום ושיווק נדלן

ניתן ליצור קשר עם חברת MSN בטלפון: 0722284000 או בחיוג מקוצר ל-8789*.